Türk Telekom da Prime Eksper 20 ile 3 Ay Bedava İnternet

Türk Telekom da Prime Eksper 20 ile 3 Ay Bedava İnternet paketiyle kullanıcılarına kazandırmaya geliyor. Prime Eksper 20 GB tarifesine geçenlere ilk üç ay internette sınır koymayacağını duyurdu. Bu tarifeye geçenler ilk 3 ay boyunca Türk Telekom Bedava İnternet keyfini yaşayacak. Prime müşterilerine özel hazırlanan tarifeler arasında interneti en çok olan tarifenin tüm detaylarını sizler için derledik. Prime müşterilerine özel hazırlanan tarifeler arasında interneti en çok olan tarifenin tüm detaylarını sizler için hazırladık. Kullandığın tarifeye ekstradan 20 30 tl gibi cüzi miktarlarla paket artırımına giderseniz neler kazanıyorsunuz neler. Prime Eksper Tarifeleri ile internet keyfi sınırsız tanımlanıyor telefonunuza. Tabii bununlada sınırlı değil. Hattınıza ayrıca aylık 1000 DK ve 1000 SMS her yöne yükleniyor. Ücretlendirme konusuna gelecek olursak kapsamlı bir ücretlendirme tarifesi oluşturmuş bulunmakta.

Türk Telekom Prime Eksper 20 Tarifesi Ücretleri

  • Yeni hat aktivasyonu sağlayan veya Türk Telekom’a hattını taşıyan müşteriler için 12 ay boyuncataahhütlü ücret 69 TL’ dir.
  • Yeni hat aktivasyonu sağlayan veya Türk Telekom’a numarasını taşıyan aboneler için taahhütsüz ücret 94 TL’ dir.
  • Türk Telekom faturalı veya faturasız tarifelerinden birine abone olup Prime eksper 20 tarifesine geçmek isteyen müşteriler için taahhütlü aylık ücret 95 Tl’ dir.
  • Türk Telekom faturalı veya faturasız tarifelerinden birine abone olup Prime eksper 20 tarifesine geçmek isteyen müşteriler için taahhütsüz aylık ücret 120 Tl’ dir.
  • İnternetin bitmesi durumunda ücretlendirme 500 MB/12 Tl üzerinden uygulanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir