Türkcell Süper Hediye Paketi

Türkcellden cebinizi rahatlatan bir internet paketi. Türkcell kullanıcılarına sunulan ama pek yaygın olarak bilinmeyen birbirinden güzel süper hediye paketleri mevcut. 2020 Aralık ayına kadar Turkcell’ in kurguladığı kampanyanın espirisi şu: Mevcut paketini bir üst paketle değiştirirsen bu kampanyaya dahil olarak Turkcell Bedava İnternet ve birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakala. Kampanya için aslında bişey yapmanıza gerek yok, Bir üst pakete geçen bireysel faturalı Turkcell müşterisi iseniz otomatik olarak hediyeniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Süper Hediye İnternet Kampanyası

  • Bireysel Faturalı müşteriler için geçerli olan süper hediye kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • 2019 başlangıcı itibariyle mevcut herhangi bir pakette taahhüdü devam eden müşteriler bir üst pakete geçtiklerinde, geçtikleri paketin taahhütlü fiyatı ile mevcut paketinin taahhütlü fiyatı arasındaki fark hesaplanır.
  • Aradaki fiyat farkına göre ve abonelik sürenize göre 2 GB Turkcell Bedava İnternet Paketi hattınıza otomatik olarak tanımlanır.
  • GNÇ Avantaj, GNÇ Maksi, GNÇ Star, GNÇ Plus, GNÇ Ekstra, GNÇ Süper,Platinum Avantaj, Platinum Plus, Platinum Maksi, Platinum Ekstra, Platinum Süper,Platinum Black Plus, Platinum Black Ekstra, Platinum Black Süper paketleri hariçtir.
  • 10 yıl veya daha uzun Turkcell müşterisi olan abone üst pakete geçmesi durumunda fiyat farkı 25 TL’ den fazla ise ise 6 ay,
  • Abone 10 yıl veya daha uzun süredir Turkcell müşterisi ise ve değiştirdiği paket ile mevcut paketinin arasındaki fiyat farkı 10-25 TL arası ise 3 ay,
  • Abone 10 yıldan daha az süredir Turkcell müşterisi ise  ve değiştirdiği paket ile mevcut paketinin fiyat farkı 25 TL veya daha fazla ise  4 ay,
  • Aynı şekilde 10 yıldan az Turkcell abonesi ise ve geçiş yaptığı üs paket ile mevcut paketi arasındaki fiyat farkı 10-25 TL arası ise 2 ay boyunca 2 GB bedava internet hatlarına otomatik olarak hediye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir